PRODUCT DESIGN
Product Design - це категорія, яка зосередженна на створенні різноманітних продуктів масового виробництва. Від побутових товарів, дизайну всіх видів меблів, предметів домашнього устаткування, до автомобілів та ювелірних виробів.
Обов`язкові матеріали: основне зображення (execution роботи або presentation board)
Додаткові матеріали: додаткове зображення, відеокейс/демо відео тривалістю до 120 секунд, URL (презентаційна веб-сторінка, яка пояснює вашу роботу)
Дизайн предметів домашнього устаткування: посуд, ванна кімната, кухонне знаряддя, товари для саду тощо. Дизайн елементів декорування в інтер`єрі.
Дизайн будь-яких видів побутової та електронної техніки, включаючи електронні пристрої-гаджети: смартфони, планшети, комп'ютери тощо.
Дизайн товарів гігієни, догляду та краси: наприклад ваги для ванної кімнати, щітки, гребінці, косметичне обладнання, стайлінг, фени, подушки-грілки, засоби гігієни, обладнання для манікюру та педикюру, гігієна ротової порожнини, гоління та епіляція, інші.
Дизайн товарів для спорту та відпочинку: спортивне спорядження, обладнання для кемпінгу, товари для домашніх тварин, товари для вимірювання показників здоров'я тощо.
Дизайн ювелірних виробів, біжутерії, окулярів, наручних годинників та інших аксесуарів.
Дизайн транспортних засобів та їх супутніх товарів, аксесуарів. Включає аксесуари та обладнання для автобусів, автомобілів, авіації, поїздів і катерів.
Товари для немовлят і дітей, іграшки та розвиваючі товари. Робити дизайну товарів для немовлят повинні продемонструвати аспекти, які роблять продукт безпечним для немовлят і дітей і простим у використанні.
Рюкзаки, портфелі, сумки для камер, герметичні сумки, сумочки, ваги для багажу, шкільні сумки, валізи, шоппери, дорожні сумки, візки, інше.
Продукти, призначені для професійного використання (на заводах/фабриках, офісах тощо). Включає різне професійне обладнання, меблі, освітлення, фурнітуру, письмові інструменти та будь-який інший продукт, створений для використання на робочому місці.
Автономні мобільні роботи, прибиральні роботи, екзоскелети, розвідувальні роботи, промислові роботи, медичні роботи, роботизовані вакуумні пилососи, роботизовані газонокосарки, роботизовані деталі, роботизовані сервіси, інше.
Обладнання, створене для місць громадського користування: наприклад, готелів, парків, дитячіх майданчиків, магазинів та ресторанів.
Може включати, але не обмежуватися: засоби для лікування та здоров’я, такі як розумні термометри, системи дозування ліків та засоби реабілітації, клінічне та лабораторне обладнання, госпітальне, медично-оздоровче обладнання, реабілітація та догляд, засоби для догляду за шкірою, масажні прилади та інше. Включає продукти та технології, які допомагають поліпшити життя та потреби людей похилого віку та людей з інвалідністю.
Дизайн продуктів, що можуть бути доступними широкому колу користувачів, незалежно від їх можливостей, віку, статі чи інших демографічних даних. Продукти інклюзивного дизайну доступні якомога більшій кількості користувачів, не вимагаючи від людей з обмеженими можливостями купувати спеціальну модель тощо.
Дизайн продуктів, в основі яких - довгостокове використання. Наприклад, кожен компонент продукту може бути перероблений, повторно використаний, відновлений. Або продукт передбачає довгострокове використання, що зменшує кількість відходів, наприклад, кавові чашки для багаторазового використання, тощо.
Дизайн промо продукції (товари для дистрибуції) у рамках рекламного заходу, події чи маркетингової кампанії. Зазвичай має обмежений період виробництва і не продається.
Для робіт, які не можна віднести до жодної категорії Продуктового дизайну. Кожна нова робота може стати причиною появи нової категорії в майбутньому.
Нереалізовані проекти можна реєструвати лише в підномінацію Concept Design, у всі інші підномінації можна подавати тільки реалізовані проекти.
До Concept Design відносяться:
- роботи, виконані для існуючих брендів, але не замовлених ними
- роботи, що були виконані на замовлення клієнта, але не прийняті ним, тобто не були реалізовані
- роботи, виконані для вигаданих клієнтів